18 Kasım 2012 Pazar

Zımba Çılgınlığı

Öncelikle çook uzun süredir bir şeyler yazamadığımın farkındayım vizelerim vardı onlarla uğraşmaktaydım kusuruma bakmayın artık :)

Asıl konumuza geçecek olursak bugün sizlere zımba modasından bahsedeyim dedim. Şimdiye kadar sağır sultan bile zımbaların moda olduğunu duymuştur herhalde diyerek artık yazma vaktimin geldiğini düşünüyorum :)

İlk olarak ayakkabılarla başlamalı diye düşündüm çünkü gerçekten çok iddialı hepsi ve birbirinden güzeller. Hepsine bayıldım :)

 Bu lita ayakkabılara hayran kaldım. Ben bir parça alırken genelde birsürü kıyafetle kombin edebileyim diye düşünürüm. O yüzden çok marjinal şeyler almam ama bunun için bi istisna yapılabilir bence :) 


 Herbir köşesi zımbalı olanlardansa bunlar daha bir hoş geldi bana. Sizce? :)

 Bunlar benim olsa yanımdan ayırmam ben çok topuklu giymem rahatıma düşkünümdür. Bunlar tam benlik :)  Loafer camiasına buradan bir kalp yapıyorum. Seviyorum sizi :) 

 Stiletto gayet şık bir ayakkabı olmakla beraber zımbaları gayet güzel taşımış bence. Benden geçer not aldı bunlar da :)

Kim'i pek sevemesem de modayı takip ediyor kerata :)

 Şimdi bunlar da nereden çıktı demeyin. Çok güzel oldukları için dayanamadım desem yeridir :)


Bunları ilk romwe.com da gördüm. Orada görünce bu kadar güzel sütyenler içeride kalsa ne olacak, gösteremedikten sonra var mı bir faydası demiştim ki bunu gördüm. Türk milletine daha doğrusu Türk erkeklerine bunlar biraz fazla gelir diyorum. En iyisi biz bırakalım bunları lookbook kızları giysin :)

 Zımbaların yakada kullanılması da çok hoş duruyor bence. Ortalık zımba olmuyor ama içimizdeki moda aşkını yansıtıyor yeeey :)


Ayrıca apolet olarak kullanılmasına da hastayım. Muhteşem görünüyor. Derler ya dibim düştü diye evet şu an düşüyor :)


İşin aslı zımbaları her yerde çok beğendim ama kot ceket için aynı şeyleri düşünmüyorum. Bilemedim ısınamadım bu sefer :)


Deri ceket için de fazla olduğunu düşünüyorum. Zaten zımbalar yeterince asi bir de deri ceketle olmamış bu yok. Benim için moda 'küçük detaylarda gizlidir' :)


Şortlarda gayet tatlı olmuş. Bence bunlarda biraz yaratıcılığınızı kullanıp özgün parçalar yaratabilirsiniz bayanlar :) Çantaları da çok sevdiğimi söylemeliyim. En çok da en alttaki çantayı beğendim :)

 Bu arada bende yukarıdaki kolyeden var çok seviyorum kendisini. Kotondan almıştım isteyenler oradan bulabilir :)
Bilekliklerde muhteşem duruyooor bayıldııım :)


Nail art camiası da anında ayak uydurmuş minicik minicik zımbaları koymuş oraya nasıl yaptılarsa artık :)En son olarak biraz daha resim paylaşayım dedim. Umarım sevmişsinizdir zımbalı yazımı. Başka bir yazıda görüşünceye dek hoşçakalın :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder