17 Aralık 2012 Pazartesi

Ne Takıp Takıştıralım?

Çook uzun bir süreden sonra (gerçekten çok uzun bir süre oldu farkındayım) yine karşınızdayım. Dersler, sınavlar, gezmeler derken anca oturabildim. Size söyleyebileceğim tek şey yazımın keyfini çıkarmanız. İyi eğlenceler :)

Öncelikle hepinizin iyi bildiği tasmalardan bahsetmek istiyorum. Heryerde herkeste var artık bunlardan. Ne yalan söyleyeyim sıkıldım artık tasma görmekten ama güzel bir kombin yaparsanız dikkati üstünüze rahatlıkla çekebilirsiniz :)

Bir diğer trendi de bildiğinizi düşünüyorum. Yakalara hoşgeldin deyin. Bu taşlı olanlarına bayılıyorum ama ben gibi sade birine biraz fazla sanki. Ha birde böyle gösterişli parçaları kullanırken biraz sade giyinmeye özen gösterirseniz bal kaymak gibi olursunuz benden söylemesi :)


  Bol bol örnek olsun istiyorum. Gördüğünüz üzere bol örnek, bol taş, bol şatafat :)
Biraz da kolyeler tende nasıl görünüyor ona bakmalı değil mi? Aslında hepsi de çok büyük, gösterişli olmasına rağmen hiçbir kıyafette fazla gibi gözükmüyor. Çünkü hepsi nasıl kombin yapılacağını biliyor. Sizinde en basitinden yapacağınız tek renk giyinip boynunuza böylesine güzel bir kolye takmak olabilir. Bu resimler arasından favorim en altta kot gömlekle takılan kolye. Kendisine aşık olmakla beraber ona benzeyenini bulabilmiş değilim. Şayet sorsanız bulsan alır mısın diye kesin gözüme çok taşlı gelir almadan çıkarım dükkandan :) Celebrity camiası da modayı takip eder, geri kalırlar mı hiç :) Küpelerden bahsedecek olursak eğer onlar da gayet büyükler, taşlılar, süslüler :)


Size asıl göstermek istediğim küpe değildi aslına bakarsanız. Ear cuff nam-ı diğer kulak manşeti denen kulağı saran takılar. Kendilerine ısınma aşamasındayım zamanla bunlara da ayak uyduracağımızı düşünüyorum :)Bilekliklerde 'ne bulduysam takarım aman banane' hala moda. Evde bir şey bırakmayın takın geçin demek istiyorum :)Taşlı parçalara dibim düşüyor evet herkes anladı galiba :)

Cufflar hala bilekleri süslemekte. Altın rengindekiler favorim :)


Spike heryerde! Bileklik olarak da çok güzel durduğu fikrindeyim. Modası geçmeden almalı bir tane :)

Veee böylelikle bu yazımında sonuna geldik. Hepinize bol öpücükler gönderip iyi bir hafta geçirmenizi diliyorum. Kendinize iyi bakın! :)

1 yorum:

  1. Happy Holidays!!
    Neat post and love your blog... would you like to follow each other!

    My Lyfe ; My Story
    @MyLyfeMyStory 

    YanıtlaSil