25 Ağustos 2013 Pazar

Taze Geldiler #1

Bol güneşli tatilimin son gününde herkese merhaba! Yaz sonu indirimlerinde kafayı yediğimi eve geldiğimde farketmiş olmam biraz can sıkıcıydı. Zira baya uzun bir süre yetecek kadar kozmetik malzeme toplamış olduğumu farkettim. Bakalım neler var :)
Önceki yazılarımda bundan bahsetmiştim. Kendisi Flormar Artliner. Bağımlılık yaptı bırakamıyorum :)
Kapatıcı konusunda hala aradığımı bulabilmiş değilim. Sürekli yeni ürünler deniyorum. Bunu da bu yüzden aldım. Kendisi Flormar Perfect Coverage Liquid Concealer. Birkaç defa kullandım fena değil ama daha deneme aşamasında. Sonra bir yazı yazarım olmazsa. Birde şunu belirteyim çok güzel bir kokusu var :)
Rimelde tek bir ürüne bağlı kalmayı sevmiyorum. Sürekli değişik ürünler kullanıyorum. Kendisi Loreal Extra Volume Collagen. Kirpiklerim uzamakla uğraşmadığı için onları uzatacak şeyler arıyorum. Bundan gayet memnun kaldım diyebilirim. Sadece temizlemekte biraz zorluk yaşıyorum kopamıyor benden :)
Bronzlaştırıcı kullanmak istemişimdir ama bunlar için biraz açık tenli kalıyorum açıkçası. Ancak yaz geçti ve azıcık da olsa karardım hihihohoohih. Tatil dönüşü gittim azıcık kararmış halimle hemen bir bronzlaştıcı aldım. İlk defa deneyeceğim için biraz ucuz olsun istedim. Kendisi Rimmel 3 in 1 Shimmering Bronzer. Gördüğünüz gibi 3 rengi var çok kullanışlı. İçinde ufak ufak simleri de var yakından belli oluyor ancak. Benim için yeterli oldu. Kasaya gittiğimde 1 alana 1 bedavası olduğunu öğrendim. Farklı bir ürün olsun diye aşağıdakini tercih ettim. Okumaya devam :)

Kendisi Rimmel Bronzing Compact Powder. Rengi medium matte. Üsttekinin en koyu rengine yakın bir rengi var. Geçer not aldı benden :)
Günlerdir aklımda olan bir setti bu. Kendisi EcoTools Bambu Fırça Seti. 6 fırça ve 1 çantadan oluşuyor. Fırçalar allık, kapatıcı, far, eyeliner, dudak ve kaş/kirpikler için. Kılları da yumuşacık zaten. Ayrıca fırçada hiç far, allık vs. kalmıyor. Gayet güzel bir set. Resimlerde 5 fırça var, 6lı olanı bulamadım üzgünüm :)
 
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bu arada fotoğrafları çekmek için güzel bir makine bulana dek bunlarla idare edeceğim. Herkese sevgiler :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder