21 Şubat 2014 Cuma

Maybelline Color Show Ojeler 'Nebline & Sugar Crystals'

Herkese merhaba! Yoğun bir haftanın ardından yine sizlerleyim. Bu hafta havalar yazı aratmayacak kadar güzeldi. Bende ojede yaz renklerini özlediğim için fırsattan yararlandım :)
 

Ve karşınızda Nebline (soldaki)  ve Sugar Crystals (sağdaki). Nebline tam anlamıyla soft pembe. Sugar Crystals ise dışarıdan şeftali renginde gözükse de tırnağa sürüldüğünde şeffaf gözükmekte ve tırnağa sadece ışıltı katmakta. Genelde bu ikisini kombine etmeyi seviyorum :)Tırnağımda sanki yok gibi dursa da kesinlikle öyle değil. Kendini gösterebilecek kadar pembe diyebilirim. Nebline tek başına biraz yavan geliyor doğrusu. Sugar Crystals biraz hareket katmak için ideal. Ne kadar beyaz tenli olsamda bu oje esmerlere daha çok yakışacak diye düşünüyorum. Yazın bronzlaşmış tende mükemmel duracağından eminim. :)


Sürmesi kolay, kuruması için 10-15 dk yeterli olacaktır. Tırnağımda 2 kat Nebline ve ışıltı katması için tek kat Sugar Crystals var. Diğer ojelerde 2-3 gün içinde soyulma olabiliyor ama 4. gününde bu kadar güzel gözüküyorsa daha ne isterim :)


Benden kesinlikle geçer not aldı. Umarım beğenmişsinizdir. Sevgiler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder