31 Temmuz 2014 Perşembe

Slip On Sneakers

Herkese merhaba! Arkadaşlarımla çıktığım 1 aylık Avrupa gezimden yeni döndüm. Kendime gelmeye çalışıyorum. Evimi özlemişim ya ben :)
 
Dönüşteki ilk yazımın modayla ilgili olması gerektiğine karar verdim. Çünkü Avrupa'da herkeste ayrı bir tarz var. Burada giydiğin değişik bir kıyafete bakan bir sürü göz varken orada herkes ayrı telden çalıyor ve kimsenin rahatsız edici bakışları yok. Bu arada gezdiğim gördüğüm yerlerin küçük küçük yazılarını yazmaya karar verdim. Merak ettiyseniz takipte kalın :)
 
 
Karşınızda bu senenin en çok hoşuma giden ayakkkabı trendi. Slip on sneakers'lara hoş geldin diyelim. Aslında bu ayakkabıları kıştan beri görüyoruz. Ancak hiç modası geçecek gibi durmadığı için blogda yer vermeye karar verdim. Hatta yazının sonunda kendime aldığım modelini de görebilirsiniz. Şimdi sizi resimlerle başbaşa bırakıyorum :)
  
Bu ayakkabıların hayatımıza ilk girişi Vans ile olmuştu bilmem hatırlar mısınız. Artık Celine, Givenchy gibi ünlü markaların birbirinden güzel modelleri var. Hatta bizim için uygun fiyatlı alternatifleri de mevcut.
 
 
İşte benim bebeğiiim :) Avrupa dönüşü kendime bayram hediyesi aldım. Siyahıyla bu modeli arasında kalmıştım. Hayatıma renk gelsin istedim. Sizde beğendiniz mi? :)
Sevgiler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder