28 Ağustos 2014 Perşembe

Sonbahar İçin Allık Önerisi / / The Balm Instain Allık - Pinstripe

Herkese merhaba! Bütün mağazalarda sonbahar koleksiyonu yavaştan görücüye çıkmaya başlayınca bende sonbahar için bir şey yapayım dedim. Sonbahar kış zamanı allıkta en çok sevdiğim renk mürdüm renkleridir. Bunun en güzel örneklerinden biri de The Balm Instain Allığın Pinstripe rengi :)

 
The Balm'ın ürünlerini biliyorsanız ürünlerin her defasında ağzınızı açık bırakan bir dizaynı olduğunu biliyorsunuzdur. The Balm'ın diğer allıklarına göre Instain allıkların gramajı biraz daha düşük 5.5 gr. Bence daha iyi ölene kadar kullanmamıza gerek yok değil mi? Allığın diğer tarafında aynası var ama The Balm allıklar fırçalı olmuyor. Ben fırçalı olmalarını da sevmiyorum zaten.
 
 
İçerik listesini merak ederseniz buyrun. Paraben, alkol, glikol ve naylon içermiyor. Ancak talc ve dimethicone içeriyor.
 
 
Pembeli mürdümlü hoş bir rengi var. İçerisinde hafif ışıltıları var ancak o kadar belirgin değil rahat olun. Nars'ın Sin adlı allığına cidden çok benziyor. Ucuz bir seçenek istiyorsanız bakmanızda yarar var. Pigmentasyon inanılmaz. Sürerken dikkat etmeniz gerek. Bir anda Heidi'ye dönersiniz aman diyim. Kalıcılık da gayet iyi. Sabah sürdüğüm allık akşam da yerinde duruyor.
 
Neticede güzel allık. İndirimlerde her şey sudan ucuz oluyor zaten. Atıverin çantaya.
İyi alışverişler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder