30 Kasım 2014 Pazar

Rimmel London Lasting Finish Colour Rush Lip Balm - Rumour Has It

Herkese merhaba! Üniversite hayatımın en yoğun yılında olsam gerek. Dersler, vizitler, TUS sıkıntısı, sınavlar derken iyice bunaldım. Kendime vakit bulmakta zorlansam da blog sürekli aklımdaydı ancak hiç vakit bulamadım. Uzun bir aradan sonra buraya yazabiliyorum, çok mutluyum :)


Bugün sizlere blogger aleminin çoktan hevesle anlattığı ancak benim için yeni sırasının geldiği bir üründen bahsedeceğim. Son yıllarda kalem şeklindeki rujlar pek moda görmüş olabilirsiniz. Rimmel gibi kaliteli bir drugstore markasının geri kalmasını beklemiyorsunuzdur herhalde. Rujlarından memnun olduğum için denemek istedim. İyi etmişim :)

Koyu kırmızılar pembeler her zaman ilk tercihim olduğu için gördüğünüz rengi tercih ettim. Paket kırmızı gibi gözükse de koyu fuşya-pembe renkte. Rengini ilk katta da elde edebilirsiniz. Ben gene de birkaç kat sürüyorum. Rujlar çevirmeli bir sisteme sahip, bittikçe açıyoruz, gayet pratik.

Mat yapıda değil. Islak görünümlü. Yapış yapış ve ağırlık hissi veren bir ürün değil. Dudakları kurutmuyor. Nem veriyor da diyebilirim. Dudak kusurlarını belli etmiyor. Kalıcılığı mükemmel değil, yemek yediğinizde tazelemeniz gerekiyor.

Sonuç olarak benden oluru aldı. İsterseniz bir deneyin. Umarım en yakın zamanda tekrar yazabilirim.
Görüşmek üzere :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder